კლუბების განრიგი |
კლუბების ცხრილი | |||||||
2023-2024 სასწავლო წელი | |||||||
სპორტული კლუბები | |||||||
N | კლუბები | პროგრამა | კლასი | დღე | დრო | ადგილი | ხელმძღვანელი |
1
|
ფეხბურთი
|
GEO
|
I – IV |
ორშაბათი-ხუთშაბათი
|
14:30-15:20 |
მოედანი
|
იბრაჰიმ იდოუ
|
V-XI | 15:30-16:45 | ||||||
PYP
|
I-III |
სამშაბათი-ოთხშაბათი
|
15:00-15:45 | ||||
IV-V | 15:45-16:45 | ||||||
MYP/AHS
|
V-X
|
პარასკევი | 16:00-16:50 | სპორტდარბაზი (B კორპუსი) | |||
შაბათი | 10:00 – 11:00 | მოედანი | |||||
2
|
კალათბურთი
|
GEO/PYP | I-III |
ორშაბათი-ოთხშაბათი
|
15:10-15:55 |
სპორტდარბაზი N1
|
ვალერიან ადამაშვილი შოთა ტეფნაძე
|
GEO/PYP | IV-VI | 16:00-16:45 | |||||
GEO/PYP | I-III |
სამშაბათი-ხუთშაბათი
|
15:10-15:55 |
სპორტდარბაზი N2
|
|||
GEO/MYP/AHS | VI-XI | 16:00-16:45 | |||||
3
|
ჩოგბურთი
|
PYP | I-II |
ოთხშაბათი
|
15:10-16:00 |
კორტი
|
ქრისტოფ ჰენეკინი
|
PYP | II-III | 16:00-16:50 | |||||
PYP/MYP | IV-VI |
პარასკევი
|
15:10-16:00 | ||||
PYP/MYP | IV-IX | 16:00-16:50 | |||||
GEO
|
I-II |
სამშაბათი-ხუთშაბათი
|
15:00-16:50 |
კორტი
|
ნინო ნალბანდიანი
|
||
III-VIII | 15:50 | ||||||
4 | ფრენბურთი | GEO/PYP/MYP | V-XI | ორშაბათი-ხუთშაბათი | 15:30-16:30 | სპორტდარბაზი N2/N1 | ვანდა ბაკურაძე |
5 | კარატე | GEO/PYP | I-XI | სამშაბათი-პარასკევი | 15:30-16:30 | სპორტდარბაზი N1 | გრიგოლ დარჩიაშვილი |
6
|
როლერ კლუბი
|
GEO/PYP
|
I-XI
|
სამშაბათი-შაბათი | 16:00-16:45/13:00-14:00 |
სპორტდარბაზი (B კორპუსი)
|
დავით ნამთალაშვილი
|
ხუთშაბათი-შაბათი | 16:00-16:45/14:00-15:00 | ||||||
7
|
ჭადრაკი
|
GEO/PYP
|
I – XI
|
ორშაბათი-ოთხშაბათი
|
13:20-14:05 |
ოთახი N50
|
გიული ალიხანაშვილი
|
14:10-14:55 | |||||||
15:00-15:45 | |||||||
15:50-16:40 | |||||||
სამშაბათი-ხუთშაბათი
|
14:30-15:15 | ||||||
15:15-16:00 | |||||||
16:00-16:45 | |||||||
MYP | VI-XI | პარასკევი | 15:20-16:50 | ოთახი N2-16 (B კორპუსი) | გიული ალიხანაშვილი | ||
სამეცნიერო და ხელოვნების კლუბები | |||||||
N | კლუბები | პროგრამა | კლასი | დღე | დრო | ადგილი | ხელმძღვანელი |
1 | პროდუქტის დიზაინი |
GEO/AHS/MYP
|
VIII-XII
|
ოთხშაბათი | 16:00-16:50 |
ფაბლაბი
|
გურანდა გოგალაძე
|
2 | ციფრული დიზაინი | ხუთშაბათი | 15:00-16:00 | ||||
3
|
საინჟინრო კლუბი
|
GEO/PYP
|
I-V
|
ორშაბათი | 15:30-16:30 | ოთახი N54 |
ქეთევან გახელაძე
|
პარასკევი | 15:30-16:30 | ოთახი N54/51 | |||||
4 | რობოტექნიკა | GEO/PYP | III-VI | სამშაბათი-ხუთშაბათი | 16:00-16:50 | ICT-ის ოთახი (მე-3 სართული) | დავით ნოზაძე |
5
|
თამაშების პროგრამირების კლუბი
|
PYP
|
II-V
|
ორშაბათი-პარასკევი | 15:30-16:15 |
ICT-ის ოთახი (მე-4 სართული)
|
ანი ბეჟუაშვილი
|
სამშაბათი-ხუთშაბათი | 15:30-16:15 | ||||||
6
|
არტთერაპია (ძერწვა/კერამიკა/ხატვა)
|
GEO/PYP | II-IX | ორშაბათი-პარასკევი | 15:30-16:30 | ოთახი N50-1 |
გიორგი ტაბლიაშვილი
|
AHS/MYP | VI-X | სამშაბათი-ხუთშაბათი | 15:30-16:30 | ოთახი N2-13 (B კორპუსი) | |||
7
|
ხატვა
|
GEO | I-II |
ორშაბათი-პარასკევი
|
14:35-15:15 | ოთახი N51 |
ანა მინდიაშვილი
|
GEO/PYP | I-III | 15:15-16:00 | ოთახი N4-8-2 | ||||
GEO/PYP | IV-VI | 16:05-16:50 | ოთახი N4-8-2 | ||||
GEO | I-II | სამშაბათი | 14:35-15:15 | ოთახი N4-8-2 | |||
GEO | I-II |
ოთხშაბათი-ხუთშაბათი
|
14:35-15:15 | ოთახი N4-8-1/N4-8-2 | |||
GEO/PYP | II-IV | 15:15-16:00 | ოთახი N4-8-1/N4-8-2 | ||||
GEO/PYP | V-XI | 16:05-16:50 | ოთახი N4-8-1/N4-8-2 | ||||
8 | თექის კლუბი | GEO/PYP | I-VI | სამშაბათი-ოთხშაბათი-ხუთშაბათი | 15:30-16:30 | ოთახი N50-1 | ნინო კუსრაშვილი |
9
|
ტელეხელოვნების კლუბი
|
GEO/PYP | II-V |
ოთხშაბათი
|
14:30-15:20 |
ტელევიზიის ოთახი
|
ირაკლი ჯაოშვილი
|
GEO | VI-XI | 15:30-16:20 | |||||
10
|
გიტარა
|
GEO/PYP | II-XI | სამშაბათი-პარასკევი | 15:00-16:45 | ოთახი N4-6 |
მეგი კახნიაშვილი
|
MYP | VI-X | ხუთშაბათი | 15:20-16:50 | ოთახი N2-14 (B კორპუსი) | |||
11
|
მუსიკისა და ვოკალის კლუბი ”Q.-music”
|
GEO/PYP
|
I-XI
|
ორშაბათი-პარასკევი | 14:30-16:50 | მუსიკის ოთახი |
ქეთი მერკვილაძე
|
ოთხშაბათი-ხუთშაბათი | 14:30-16:50 | ოთახი N30-1 | |||||
12
|
თანამედროვე ცეკვა (ჰიპ ჰოპი)
|
GEO/PYP
|
I-II |
ორშაბათი-პარასკევი
|
15:20-16:05 |
ოთახი N59
|
თემურ ქამხაძე
|
III-IX | 16:10-16:55 | ||||||
I-II |
სამშაბათი-ხუთშაბათი
|
15:00-15:50 |
სააქტო დარბაზი
|
||||
III-IX | 16:00-16:50 | ||||||
13
|
ქართული ხალხური ცეკვა
|
GEO/PYP | III-IX | ორშაბათი-პარასკევი | 15:15-16:45 | სააქტო დარბაზი |
დავით დარასელია
|
GEO/PYP
|
I-II
|
სამშაბათი-ხუთშაბათი
|
14:15-15:15 |
საკონფერენციო ოთახი
|
|||
15:15-16:15 | |||||||
GEO/PYP
|
III-IX
|
ოთხშაბათი | 15:15-16:45 |
სააქტო დარბაზი
|
|||
პარასკევი | 14:30-15:30 | ||||||
14 | დრამა | GEO/PYP | I-XI | ორშაბათი-ოთხშაბათი-პარასკევი | 15:15-16:30 | საკონფერენციო ოთახი | ლიკა ქობულაძე |
15 | ფსიქოთერაპია | GEO/MYP | II-IX | ხუთშაბათი | 15:30-16:30 | ოთახი N45-1 | ქრისტი კარანაია |
16 | ზღაპრით თერაპია | GEO | I-III | ოთხშაბათი | 14:30-15:30 | ოთახი N51 | ირმა კინწურაშვილი |
ენის კლუბები | |||||||
N | კლუბები | პროგრამა | კლასი | დღე | დრო | ადგილი | ხელმძღვანელი |
1
|
ესპანური ენა
|
GEO/PYP | I-XI | ორშაბათი-პარასკევი | 16:00-16:50 | ოთახი N52 |
ელენა ბორევიჩი
|
MYP | VI-X | ხუთშაბათი | 15:20-16:50 | ოთახი N2-15 (B კორპუსი) | |||
2 | იაპონური ენა | GEO/PYP | I-XII | სამშაბათი-პარასკევი | 15:30-16:30 | ოთახი N52/N50 | ლუკა ცინდელიანი |
3
|
ჩინური ენა
|
GEO/PYP
|
I-II |
სამშაბათი-ხუთშაბათი
|
14:30-15:30 |
ოთახი N63
|
მაირუი ჯიქენ
|
III-VIII | 15:30-16:30 | ||||||
4
|
იტალიური ენა
|
GEO/PYP | I-III |
სამშაბათი-ხუთშაბათი
|
14:30-15:30 |
ოთახი N51
|
ნინა გორგილაძე
|
GEO | VI-VIII | 15:30-16:30 | |||||
5 | რუსული ენა (დამწყებთათვის) | GEO/PYP | I-V | ოთხშაბათი | 14:30-16:50 | ოთახი N30 | მარიკა მჭედლიძე |
საშაბათო სკოლა | |||||||
N | კლუბები | პროგრამა | კლასი | დღე | დრო | ადგილი | ხელმძღვანელი |
1
|
მათემატიკა და ლოგიკა
|
GEO
|
I |
შაბათი
|
09:30-11:00 |
ოთახი N41
|
მაკა ნაკაიძე
|
I | 11:00-12:30 | ||||||
V | 12:45-14:15 | ||||||
III | 14:30-16:00 | ||||||
II | 10:00-11:30 |
ოთახი N46
|
მარინა ბეჟაშვილი
|
||||
II | 12:00-13:30 | ||||||
IV | 09:00-10:30 | ოთახი N35 | მარი გიორგაძე | ||||
2
|
მენტალური მათემატიკა
|
GEO/PYP
|
I-II | 09:30-10:30 |
Room N50
|
ანი ჩერქეზიშვილი
|
|
IV-VI | 10:30-11:30 | ||||||
I-II | 12:00-13:00 | ||||||
II-III | 13:00-14:00 | ||||||
3 | მინი ინჟინერიის პროგრამა ბილდითსი | GEO/PYP | I-VI | 10:30-11:30 | Room N50-1 | ანი ჩერქეზიშვილი | |
4 | Handcraft (ხელსაქმე) | GEO | I-VIII | 11:30-13:00 | ოთახი N43 | სოფიო ყურაშვილი | |
5
|
ქართული ენისა და ლიტერატურის სახელოსნო
|
GEO
|
I | 12:30-14:00 |
ოთახი N33
|
ეკა ბერძენიშვილი
|
|
V | 14:00-15:30 | ||||||
IV | 15:00-16:30 | ||||||
II | 12:30-14:00 | ოთახი N44 | ხათუნა ბაკურაძე | ||||
6
|
კითხვა კეთებით
|
GEO
|
IV | 10:30-12:00 |
ოთახი N48
|
თამუნა დვალიშვილი
|
|
II | 12:00-13:30 | ||||||
7 | რუსული ენის კლუბი | GEO/PYP/MYP | I-X | 11:30-13:00 | ოთახი N47 | მარიკა მჭედლიძე | |
8
|
ინგლისური ენის კლუბი
|
GEO/PYP
|
I-V
|
12:00-13:00 |
Reading Room
|
ქრისტინე თუთბერიძე
|
|
13:00-14:00 |